Magdalena Figura

Swoją pasję do nauczania odkryłam już w szkole średniej. Pomagając kolegom i koleżankom w nauce zauważyłam, że daje mi to ogromną satysfakcję. Dlatego właśnie zbieranie doświadczenia rozpoczęłam już w trakcie studiów w Kolegium Języków Obcych na Starym Mieście w Radomiu, wykorzystując w praktyce wiedzę zdobywaną w NKJO.

Nauczanie wiążę się ściśle z moją drugą pasją zawodową, jaką są tłumaczenia. Zainteresowanie tą dziedziną pojawiło się w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim. Jako że język ciągle ewaluuje, tłumaczenia pozwalają mi być na bieżąco, co często wykorzystuję w nauczaniu.


Klaudia Figura-Pastuszka

kfp

Jestem absolwentką Uniwersytetu Salford w Manchesterze w Wielkiej Brytanii,  gdzie zdobyłam dyplom magisterski w dziedzinie metodyki nauczania języka angielskiego jako języka obcego. W 2003 roku ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych na Starym Mieście w Radomiu.

Pracując od 12 lat jako nauczyciel najpierw w Wielkiej Brytanii potem w Polsce zdobyłam szerokie doświadczenie zawodowe w nauczaniu grup jedno- i wielo- językowych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Jednak moja przygoda z nauczaniem zaczęła się już podczas studiów. Od razu pokochałam ten zawód, gdyż obserwowanie postępów i osiągnięć językowych uczniów daje mi ogromną satysfakcję. Zawsze z uśmiechem na twarzy wspominam ich sukcesy, te małe i te większe.

Anna Lipska

Jestem absolwentką filologii angielskiej UMCS w Lublinie. Posiadam również certyfikaty wydawane przez British Council - FCE oraz CAE.

Nauczanie języka angielskiego to moje zajęcie od kilkunastu lat - zaczynałam jako korepetytorka sama będąc jeszcze uczennicą liceum. Przez wszystkie te lata zdobyłam doświadczenie zarówno w pracy z indywidualnymi uczniami jak i w grupach.

Język angielski to moja pasja odkąd sięgam pamięcią, a nauczanie go daje satysfakcję nieporównywalną z niczym innym - każdy sukces mojego ucznia jest moim osobistym sukcesem.


Olga Głogowska

Olga Glogowska

Z dziecmi i młodzieżą pracuję od 2003 roku. Wtedy też, na oddziale dziecięcym w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym zaczęłam prowadzić zajęcia z j. angielskiego w ramach pracy spolecznej. Wybierając profil językowy w szkole średniej oczami wyobraźni widziałam siebie w roli nauczyciela.

Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Radomiu. Pracowałam z dziećmi i młodzieżą w każdej grupie wiekowej, zarówno w placówkach publicznych jak i prywatnych.

Z zamiłowania jestem także animatorem oraz konferansjerem podczas imprez dziecięcych. Swoje doświadczenie przekładam na zajęcia z dziecmi i młodzieżą. Uważam, iż nauka poprzez zabawę jest najefektywniejszą z metod nauczania języka obcego. Jako osoba uśmiechnięta i żywiołowa staram się urozmaicać lekcje wielością i różnorodnością gier oraz zabaw.


Paulina Rogala

Jestem absolwentką magisterskich studiów filologicznych ze specjalnością przygotowanie pedagogiczne. Jeszcze przed podjęciem studiów zajmowałam się pomaganiem dzieciom w nauce języka angielskiego. Moją pracę zawodową rozpoczęłam nauczając dzieci w wieku przedszkolnym co jest niemałym wyzwaniem dla niejednego pedagoga. Jednak miłość do dzieci i systematyczna praca dała dobre rezultaty owocujące przyswojoną wiedzą. Zajmuje się również nauczaniem młodzieży i dorosłych. Cierpliwość zdobyta podczas pracy z dziećmi przydaje się również w czasie nauczania grup o niższym zaawansowaniu znajomości języka. Jako nauczycielka doskonalę się i nową wiedzę zdobywam od doświadczonych metodyków.


Justyna Piecyk

Justyna Piecyk

W szkole językowej "Angielski pod nosem" uczę...NIEMIECKIEGO. Z wykształcenia mgr sztuki, ukończyłam również Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych na starym Mieście w Radomiu i nadal się uczę. Pracuję z młodzieżą już 11 lat, a od roku moją pasją stała się praca z młodszymi dziećmi, które czerpią niezwykłą radość z poznawania nowego i wcale nie tak trudnego języka. Cieszę się, że moja pasja może stawać się również ich pasją.